Majowe Zawody Strzeleckie

W dniu 22.05.2021 r. sekcja sportowa Stowarzyszenia Terytorialni przeprowadziła Majowe Zawody Strzeleckie.

Fake TAG Heuer

Tym razem w zawodach położyliśmy nacisk na punktowanie precyzji strzału oraz wykorzystane zostały cele stalowe.

Krótkie opisy konkurencji:

1) Pistolet 5 – zawodnik ostrzeliwuje z pistoletu 5 celi stalowych w odległości 15 m. Może mieć dowolną ilość amunicji i magazynków, ale nie więcej niż 4 szt. amunicji w każdym magazynku. Punktowane czas i celność (punkty ujemne za braki trafienia)

2) Pistolet 2x4=5 – konkurencja jw. ale ilość amunicji ograniczona do 2 magazynków załadowanych po 4 szt.

3) Pistolet „bill drill” – zawodnik ostrzeliwuje tarczę IDPA z odległości 7m. Pistolet z podpiętym magazynkiem, nieprzeładowany, podejmowany z kabury. Punktowane czas i celność (punktowane strefy tarczy IDPA, punkty ujemne za braki trafienia).

4) Pistolet precyzyjny – zawodnik ostrzeliwuje z 25m z pistoletu tarczę NT23-P ( żołnierz). Pistolet z podpiętym magazynkiem, nieprzeładowany, podejmowany z kabury. Punktowane czas i celność (zgodnie z opisem tarczy, punkty ujemne za braki trafienia).

5) Karabin precyzyjny – zawodnik stojąc ostrzeliwuje z karabinu znajdujące się na odległości 15-50 m 15 kółek o średnicy 15 cm. Punktowane czas i celność (punkty ujemne za braki trafienia).

6) Karabin precyzyjny klęcząc – konkurencja jw. z tym że zawodnik strzela w postawie klęczącej.

7) Strzelba dynamiczna „pomyśl” – zawodnik ostrzeliwuje ze strelby znajdujące się na różnych odległościach cele stalowe i papierowe, dobierając samemu właściwie rodzaj amunicji do rodzaju celu. Punktowane czas i celność (punkty ujemne za braki trafienia).

8) Strzelba dynamiczna „speed test” - zawodnik ostrzeliwuje ze strzelby 5 celi stalowych w odległości 15 m. Punktowane czas i celność (punkty ujemne za braki trafienia).

Zawody odbyły się na strzelnicy „LAKI STRZAŁ” w Gołczy i zostały wpisane do kalendarza MZSS i z udziałem obserwatora MZSS. fake rolex

REZULTATY Z ZAWODÓW.